Tatiana Mindewicz – Puacz mindset & business coach

Uruchamiam do działania, pomagam rozwiązywać problemy i pokonywać trudności. Robię to niezmiennie od ponad 25 lat. Mówiąc najkrócej, zajmuję się tym “jak działa człowiek”, metodami dotarcia do jego wewnętrznej motywacji, odpalenia talentów oraz zasobów, lub poprawieniem jego umiejętności radzenia sobie z kryzysami.

Jeśli zdecydujesz, że chcesz zmienić swoje życie – zrobisz to, a ja bardzo chętnie Ci w tym pomogę. Zrobię to, bo wiem, co to znaczy zmieniać tak, żeby zmienić.

0
Opublikowane książki
0h
Wykładów motywacyjnych
0
Przeprowadzonych szkoleń

Znajdź mnie w mediach

„Bezcenne. Szczerze polecam.”

Gdybym miała określić Tatianę w jednym słowie użyłabym określenia SKUTECZNOŚĆ. Charakterystyczne jest jej niekonwencjonalne, ale szalenie efektywne podejście do każdej osoby, z którą pracuje. Szybko diagnozuje wyzwania i daje jasne odpowiedzi jak sobie z nimi poradzić. Ma wiedzę ekspercką, która w połączeniu z doświadczeniem biznesowym skutkuje uruchomieniem do właściwego działania. Tatiana pomogła mi ustawić mindset i wyczyścić głowę. Bezcenne. Szczerze polecam.

Dominika Żak, Wieloletnia prezeska i założycielka DeeZee
” Fika, Lagom i Omtanke”

Spotkanie z Tatianą najłatwiej jest mi określić za pomocą szwedzkich słów, które towarzyszą mi każdego dnia. Fika, Lagom i Omtanke. Jej wystąpienie to bardziej spotkanie przy kawie (fika) z troską i zaangażowaniem, ale pozostawiające przestrzeń na refleksję i przemyślenia (omtanke). Spotkanie prowadzone przez Tatianę (także to biznesowe) jest jednocześnie czasem ze sobą, dającym uczestnikom dokładnie tyle ile potrzeba (lagom).

Joanna Karlik-Knocińska, Volvo Firma Karlik
„Stworzyła otwartą i bezpieczną platformę”

Trudne pandemiczne czasy, gdy wszyscy byliśmy jeszcze wciąż pełni obaw o zdrowie, ale już zmęczeni nową rzeczywistością: byciem zamkniętym w domu, zdalną pracą i nauką naszych dzieci, noszeniem maseczek, bez szans na kawę „na mieście” itp. Ludzie mieli po prostu dość… Tatiana, po krótkim briefie, bardzo szybko nawiązała kontakt z pracownikami, w prosty sposób wyjaśniała skomplikowane zagadanienia i zaproponowała ciekawe rozwiązania naszych problemów. Stworzyła otwartą i bezpieczną platformę, której tak bardzo wtedy potrzebowaliśmy!

Bogdan Szmulewicz, HRD Marketing, Sales & Medical Danone Poland
„Szybkie i trafne diagnozy”

Szybko znajduje rozwiązania. Szybko orientuje się w zadaniach. Stawia szybkie i trafne diagnozy. Szybko przechodzi od planów do działania. Kiedy siadamy do wspólnych projektów, robota pali nam się w rękach. Wolno, nieśpiesznie, beztrosko jest wtedy, kiedy Tatiana z profesjonalistki staje się przyjaciółką. Uwielbiam jej temperament, chylę czoła przed charyzmą, ufam jej do tego stopnia, że właśnie do niej przychodzę po życiowe rady.

Aneta Wrona, Trenerka Biznesu
CZYTAJ WIĘCEJ

Poznaj moją historię

Sprawdź moje książki